HAKKIMIZDA

                  MEDYEN KIRTASİYE-PLASTİK İML.SAN.TİC.LTD.

     Kırtasiye ve plastik konularında faliyet gösteren firmamız, Mayıs 1992 tarihinde kurulmuş olup,üretimimizi müşteri memnuniyeti doğrultusunda artırarak devam ettirdik.    
     
     Medyen Kırtasiye olarak öğrenciler için su matarası imalatı,beslenme çantası,okul çantası,kalemlik çantası,suni deri satranç takımı,plastik satranç takımı,sayı sayma amaçlı mihsap(abaküs),sayı çubuğu,sayı fasülyesi,çizim araç ve gereçleri,bloknotlar,A4-A5 hazır defter kabı,hazır kitap kabı,A4 ve A5 iki halkalı ve dört halkalı öğrenci klasörleri ve maket bıçağı üreretimini yapıyoruz.
Öğrencilerimize daha kaliteli ve daha güzel çeşit üretmeyi geleceğimiz adına kendimize görev olarak kabul ediyoruz.

     Ofis-büro içinde  masa kalemlikleri, küp blok set;A4,A5 kapaklı kapaksız  biala ve pvc gibi,çeşit çeşit ve rengarenk sekreter blokları,20 ile 480 kart alan zengin bir kartvizitlik çeşidi üretmekteyiz.Yine yaka kartları,ehliyet kabı,ruhsat kabı,pasaport kılıfı,kumbara gibi promosyon çeşidi ve reklam ajanslarına,istekleri doğrultusunda özel imalat yapıyoruz.
 
     Gelecek neslin geleceği için sloganımız ''Sizin İçin Üretiyoruz.''
Markalarımız: Medyen,Messenger , medy

     İyiyi,kaliteyi ve güzeli üretmeye ve size sunmaya devam edeceğimizi belirtir,kuruluşumuzdan bu yana bize gösterdiğiniz güven ve teveccühünüzden dolayı şükranlarımızı sunarız.
     Saygılarımızla

     MEDYEN
X